Tuba Büyüküstün’ü Sevindiren Tahliye. Tuba Büyüküstün’ün sevgilisi Emirgan’daki gece kulübü ‘Gizli Kalsın’ın sahibi işletmeci Umut Evirgen serbest! 

Tuba Büyüküstün’ün sevgilisi işletmeci Umut Evirgen serbest!
Emirgan’daki gece kulübü ‘Gizli Kalsın’ın sahibi Umut Evirgen sevgilisi Tuba Büyüküstün ile fotoğrafını çeken Hürriyet muhabiri İsmail Bayrak’ın fotoğraf makinesini silah zoruyla gasp etmişti. Tutuklanan işletmeci Umut Evirgen ilk duruşmada tahliye edildi

Tuba Büyüküstün’ün sevgilisi işletmeci Umut Evirgen serbest! Duruşmada savunma yapan Umut Evirgen’in avukatı “Olayda müvekkillerin kameranın mülkiyetini kendilerine geçirme kastı veya amacı yok, tamamen fotoğrafların istenmesi durumu. Bu nedenle yağma suçunun kanunda belirtilen unsurları oluşmamıştır. Ayrıca şikayetçiler de şikayetinden vazgeçti. İddia edilen silah ne görüntülerde ne de başka bir yerde bulunamadı. Müvekkillerimin tahliyesini talep ediyorum” dedi.

Daha sonra söz alan duruşma savcısı da sanıkların tahliyesini istedi. Kısa bir aranın ardından duruşmayı başlatan mahkeme sanıkların tahliyesine karar verdi.
Tuba Büyüküstün’ü hapisteki sevgilisi istemedi Tuba Büyüküstün’ü hapisteki sevgilisi istemedi

 

Kaynak; Posta

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here