Taylor Hill’den Güzellik Tüyosu. Taylor Hill: “Sadece çok özel defileler için dudağımın üstünü aldırıyorum. Bıyıklı kız olarak anılmaya ihtiyacım yok” dedi

Dünyaca ünlü Victoria’s Secret modeli Taylor Hill, kaşlarını aldırmaya kesinlikle karşı olduğunu söyleyip ekledi: “Sadece çok özel defileler için dudağımın üstünü aldırıyorum. Bıyıklı kız olarak anılmaya ihtiyacım yok”

Her daim kusursuz güzellikleriyle gündemde olan ünlüler bunun için ne yapıyor dersiniz? Victoria’s Secret melekleri içinde en dikkat çeken isimlerden bir tanesi Taylor Hill. O da markanın defile ve çekimlerine özel olarak hazırlanıyor. Ancak her ne olursa olsun doğallığından asla ödün vermiyor ve kadınlara da her zaman doğal olmalarını tavsiye ediyor. İşte Victoria’s Secret’ın güzel modeli Taylor Hill’in güzellik önerisi..

taylor_hill

“Asla kaşlarınıza dokunmayın. Onları daima sevin. Gerçekten kalın kaşlarım var ve okulda sürekli dalga konusu olurdu. Bir de şimdi bakın, herkes ‘Harika kaşların var!’ diyor. Yani onlara dokunmayın. Sadece defileler öncesi üst dudağımın üstüne ağda yapıyorum; çünkü makyaj ve canlı yayın için gerekli. ‘Bıyıklı kız’ olarak anılmaya ihtiyacım yok. Dün gece cildime kalın bir tabaka hindistan cevizi yağı sürdüm ve uyandığımda tazelenmiş hissediyordum.”.

Kaynak;Sözcü

 

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here