Tarkan Anasının Kuzusu. Terlediğinde annesinin “Ah evladım!” diye dertlendiğini söyleyen Tarkan, “İçin rahat olsun anam… ” dedi

Sahnede terlediğinde annesinin “Ah evladım!” diye dertlendiğini söyleyen Tarkan, “İçin rahat olsun anam… Bu ter içimdeki enerji patlaması” dedi

Tarkan, önceki akşam Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’nde sevenlerini coşturdu. Konserini en önde izleyen annesi Neşe Tevetoğlu’na seslenen Megastar, “Anneciğim, canım annem. Beni buruk izliyorsun. Sahnede ter döktükçe, ‘Ah evladım!’ diyorsun içinden değil mi? O heyecandan, içimdeki enerji patlamasından” dedi.

Anasının kuzusu

“Senin için rahat olsun” diyerek sözlerine devam eden Tarkan, “Sevgili eşim de burada, sizi çok seviyorum” şeklinde konuştu. İrem Derici’ye de takılmadan edemeyen sanatçı, “Senin sesini, o çılgın hallerini, her şeyini seviyoruz” dediği sırada Derici, “Bana havlunu at” diye bağırdı. Tarkan, popçuyu kırmayarak havlusunu attı.

‘Çeşme çok pahalı’

İlk kez Tarkan’ın konserine geldiğini söyleyen Bergüzar Korel, yaz tatilinin güzel geçtiğinisöyledi. Çeşme’nin
pahalılığından yakınan oyuncu, “Adım başı para olmuş. Hele ki Alaçatı feci halde… Bu yıl Afrika ve İspanya’ya gittim, harcadığım parayı Çeşme’yle kıyaslayamam” açıklamasını yaptı.

Kaynak; Milliyet

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here