Survivor Nagihan Karadere’ye İhanet. Survivor yarışmacısı Milli Atlet Nagihan Karadere, eşinin ihanetiyle sarsıldı.Bir gençkadına çıplak fotoğraflarını attı

nagihan-karadere-resimleri-3

Nagihan Karadere ihanete uğradı
Survivor 2016 yarışmacısı Milli Atlet Nagihan Karadere, eşinin ihanetiyle sarsıldı

Kanal D’de yayınlanan Renkli Sayfalar programının özel haberine göre, Uğur Gökçe eşi Nagihan Karadere Survivor’da yarıştığı sırada sosyal medyada tanıştığı bir genç kadına çıplak fotoğraflarını attı. O kişi de Gökçe’ye önce şantaj yaptı sonra ise fotoğraflarını sosyal medyada yaydı.

nagihan-karadere-resimleri-32

Posta Gazetesi’nde yer alan habere göre; ‘Nagihan’ın namuslu kocası’ notu ile sosyal medyada paylaşılan bu fotoğraf büyük ses getirdi.

Göz6 Panaroma programına katılan Nagihan Karadere, kocasının çıplak fotoğrafları ile tehdit edildiğini söyledi. Romanya numarasından kendisini arayan bir kadının; ’10 bin Euro verirsen görüntüleri dağıtmaktan vazgeçerim. Eşinden istedik. Eşin vermiyor.’ diyerek kendisinden para istediklerini söyledi.

nagihan-karadere-resimleri-00

Nagihan Karadere’nin o açıklamaları:

”Bunu nasıl yaşadım bilmiyorum. Hala kendimde değilim. Şantaj söz konusu. Eşimden para sızdırmaya çalışmışlar, ondan alamayınca bana döndüler. 10.000 euro istediler. Bildiğim tek şey var o da herkesin bildiği konu. Biraz anlayışlı olsun herkes. Haklı haksız gözetmeksin biraz daha sakin olsunlar çünkü bir kızım var. Onun etkilenmesini istemiyorum. Boşanıp boşanmama konusunu şu an konuşmak istemiyorum. Bu konuyu 2 gün önce öğrendim. Sosyal medyadan mesaj geldi, açtım baktım. Eşinin bende fotoğraf ve videosu olduğunu söylediler. Kız Türk, numarası Romanya numarasıydı. Görüntüleri görünce şoka girdim. Eşime söyleyince bir şey diyemedi. Daha önce böyle bir şey yaşamadım. Eşimden beklemezdim.”

 

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here