Şükran Ovalı’ya Caner Erkin’den Destek.Fenevbahçe diyerek sarı lacivertli kulübün başkanı Aziz Yıldırım’a göndermede bulunan Şükran Ovalı sessizliğini bozdu

Şükran-Ovalı-Resimleri-3

FOX Tv’de yayınlanan “Familya” dizisinin bir sahnesinde televizyon sunucusu rolündeki Şükran Ovalı, “R” harflerini söyleyemeyen bir vatandaşla sohbet ederken “Fenevbahçe” diyerek sarı lacivertli kulübün başkanı Aziz Yıldırım’a göndermede bulunmuştu. Sonrasında ise Şükran Ovalı fenerbahçelileri kızdıran sahne hakkında bir açıklama yaparak, sessizliğini bozdu ve şu sözlere yer verdi.

caner-erkin-resimleri-30

“Son günlerde, rol aldığım “Familya” dizisinde yayınlanan talihsiz bir sahne sebebi ile, şahsıma yapılan saldırılar karşısında yayıncı kuruluşumuz ve yapım şirketimiz tarafından yapılan açıklamadan sonra sessiz kalıp, büyük bir üzüntü ile yapılan saldırıları izledim. Ancak geldiğimiz noktada, bana ve ekibimize yapılan bu suçlamalar karşısında ben sessiz kalamıyorum.

Senaryoda yer almayan, doğaçlama yapılması istenilen bir sahnede aldığım cevap üzerin, kaydı kestiğimiz noktada sahnenin kullanılmamasını; yanlış anlaşılabileceği, bu konuda hassaiyet göstermeniz gerektiği yönündeki fikrimi yönetmenimiz ve ekibi ile defalarca paylaştım. Bunun üzerine yönetmenimizden sahnenin hiçbir şekilde kullanılmayacağının teyidini aldım.Bahsi geçen sahnenin yer aldığı bölümün yayını sırasında, yeni bölüm sahnelerini çekmek üzere setteydim ve gelen tepkiler üzerine bu sahnenin yayınlandığını öğrendim. O andan bu yana üzerime yapıştırılmaya çalışılan hiçbir sıfatı, suçlamayı kabul etmiyorum ve de hak etmiyorum.

Mevzubahis sahne ve diyaolgla ilgili süreci ve yaşadığım üzüntüyü öncelikle tüm Fenerbahçeliler ve kamuoyu ile paylaşmak istedim.”

Caner-Erkin-Resimleri-4

ucankus.com’da yer alan habere göre; Beşiktaş forması giyen Caner Erkin sevgilisi Şükran Ovalı’ya destek oldu ve Instagram hesabında Ovalı’nın paylaşımını repost ederek “@sukranovali” şeklinde eklediği notuyla kalp emojisi ekledi.

Erkin’in bu paylaşımını gören takipçileri ise, kısa süre içinde beğeni ve yorum yağmuruna tuttu.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here