Sanatçılar Beyonce’ye Övgü Yağdırdı. Dünyaca ünlü sanatçı Beyonce’ye övgüler dizen Deniz Akkaya ile Gülben Ergen, ABD’yi Türkiye ile kıyasladı.

Hamile Kadın Sahneye Çıkar mı?
İkiz bebek beklemesine rağmen Grammy Ödülleri töreninde inanılmaz bir gösteri sergileyen Beyonce’ye övgüler dizen Deniz Akkaya ile Gülben Ergen, ABD’yi Türkiye ile kıyasladı.

Geçtiğimiz günlerde ikiz bebek beklediğini açıklamasına rağmen Grammy Ödülleri töreninde inanılmaz bir gösteri sergileyen dünyaca ünlü sanatçı Beyonce’ye övgüler yağdıran Deniz Akkaya ile Gülben Ergen, ABD’yi Türkiye ile kıyasladı.

İkiz bebeklere hamile bir dünya sanatçısı olan Beyonce’nin pek tabii ki sahneye çıkacağını, şarkı söyleyeceğini ve aşkını icra edeceğini belirten Akkaya, anne olmanın ve doğumun kadını daha da üretken yaptığını öne sürdü. Hamile bir kadının sahneye nasıl çıkacağı sorusunun bizi ancak geriye götüreceğini belirten ünlü sunucu, ülkemizde çalışan ve üreten annelerin çoğalması temennisinde bulundu. Hanımlara üretmeleri ve çalışmaları tavsiyesinde bulunan Akkaya, o durumda evlatların ve eşlerin daha saygılı olduğunu söyledi.

Beyonce’nin fotoğrafını sosyal medya hesabında paylaşan Gülben Ergen ise ‘Bizde olsa hamileliği, ödülü, kostümü, konuşması, duruşu fitil fitil burnundan gelmişti kadının’ ifadeleri ile bir hayli dikkat çekti.

 

Kaynak; magazinkafe.com

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here