Merve Boluğur Evi Boşalttı. Yakın çevresine “Birbirimize aşkımız bitti” diyen çiftin, boşanma davası 15 Eylül’de Kartal Adliyesi’nde görülecek

Merve Boluğur evi tamamen boşalttı!

Şarkıcı Murat Dalkılıç ile boşanma aşamasında olan oyuncu Merve Boluğur’dan yeni bir hamle geldi

Murat Dalkılıç ile 2 yıllık evliliğini bitirmek üzere olan oyuncu Merve Boluğur, geçen ay eşiyle birlikte yaşadığı İstanbul Yeniköy’deki evden ayrılıp yeni bir ev aramaya başlamıştı. Merve Boluğur, hayalindeki evi bulamayınca da ayrılık acısını atlatmak için Çeşme’ye gitmişti.

Önümüzdeki hafta görülecek boşanma davasına kadar Çeşme’de arkadaşlarıyla kafa dinlemek isteyen Merve Boluğur, annesi Nehra Boluğur’a Yeniköy’deki evine gidip özel eşyalarını toplamasını söyledi. Kızının manevi değeri olan özel eşyalarını kendi evine götüren Nehra Hanım, Boluğur’un tatilde olmasından dolayı ev arayışını da kendisi sürdürmeye başladı.

Yakın çevresine “Birbirimize aşkımız bitti” diyen çiftin, boşanma davası 15 Eylül’de Kartal Adliyesi’nde görülecek. Anlaşmalı olarak mahkemeye başvuran Boluğur ve Dalkılılç çiftinin, ilk duruşmada boşanacağına kesin gözüyle bakılıyor.

Evliliğini kurtarmak için elinden geleni yapan Merve Boluğur, geçen günlerde pes etmişti. Ayrılmakta kararlı olan oyuncunun, aile ve yakın dostlarından gelen “Barışın” çağrısına, “Bu evlilik tamamen bitti, artık geri dönüşü yok” dediği iddia ediliyor.

Kaynak;Posta

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here