Kerem Bürsin Ve Burak Özçivit Aynı Filmde. Genç kızların sevgilisi iki yakışıklı oyuncu Burak Özçivit ve Kerem Bürsin, aynı filmde rol alacak

Burak Özçivit ve Kerem Bürsin aynı filmde
Genç kızların sevgilisi iki yakışıklı oyuncu Burak Özçivit ve Kerem Bürsin, aynı filmde rol alacak. Özçivit ve Bürsin, bolca aksiyon sahnelerinin olduğu bir sinema filmi için hazırlıklara başladı.

İki yakışıklı oyuncunun, çekimlerine kış aylarında başlanacak bir sinema filmi projesi için bir araya geleceği öğrenildi. Senaryosu sır gibi saklanan filmde Bürsin ve Özçivit’in iki düşman karakteri canlandıracak ve bol bol dövüş sahnelerinde karşı karşıya gelecekler.

Özel hayatında boksla ilgilendiği bilinen Bürsin, rol aldığı ‘Bu Şehir Arkandan Gelecek’ isimli dizide de bir boksörü canlandırmıştı. Özçivit’in de film için özel bir eğitmenden boks ve kickboks dersleri aldığı, evinin bir bölümünü spor salonuna çevirdiği ortaya çıktı.

bahcesi

Burak Özçivit, dövüş sahneleri nedeniyle eğitmen eşliğinde evde çalışıyor. Spor salonunda görünmek istemeyen yakışıklı oyuncunun evine özel bir boks standı aldığı ve saatlerce bu mankene yumruk atarak kendini geliştirdiği ortaya çıktı.

Kaynak; Sözcü

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here