Hande Ataizi Ateş Püskürdü. Hande Ataizi çıkan ‘saç ektirdi’ haberlerine ateş püskürdü. Hande  Ataizi,İkinci kez anne olmak istediğini söyledi.

Hande Ataizi: “Keşke insanlar estetik yaptırdığında benim kadar güzel olabilse”

Sözcü Gazetesi’nin haberine göre; Hande Ataizi çıkan ‘saç ektirdi’ haberlerine ateş püskürdü.

Kısa sürede final yapan ‘Hayat Mucizelere Gebe’ dizisinin bitmesiyle boşa çıkan Hande Ataizi, önceki gün Nişantaşı’nda objektiflere yansıdı.
Hande Ataizi: “Keşke insanlar estetik yaptırdığında benim kadar güzel olabilse”Güzel Oyuncu Hande Ataizi Ateş Püskürdü                                                                                                                                                                                               Ayaküstü gazetecilerle sohbet eden Hande Ataizi, biten dizisiyle alakalı olarak, ”Dizi o kadar da yerlerde bitmedi. Tabii hoş bir durum değil bu, ama benimle alakalı bir durum değildi tutup, tutmaması. Şimdi yeni bir tiyatro oyunumuz var, o da başlıyor. Onun yanı sıra güzel bir projemde var. O da sürpriz olsun” dedi.

Saç ektirdiğine dair çıkan haberlerin hatırlatılması üzerine ise ateş püsküren Hande Ataizi, ”Nereden çıkıyor böyle dedikodular anlamış değilim. Ben burun estetiği yaptırdığımda dahi yüzüm sargılı halde çıkıp sokakta dolaşan bir insanım böyle bir şey yaptırsam onu mu saklayacağım sanki.” dedi.

Hande Ataizi, ”Hem keşke insanlar estetik yaptırdığında benim kadar güzel olabilse” diyerek de göndermede bulundu.

İkinci kez anne olmak istediğini, fakat şuan öyle bir düşüncesinin olmadığını da belirten Ataizi, ”oğluma bir kardeş gelsin isterim tabi ama işlerim yoğun şu aralar hamilelik çok zor olur” dedi.

Ataizi, karşısına çıkan sokak çocuklarını da öpmesinin ardından oğlunun yanına gitti.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here