Gupse Özay’ın Deliha Göbeği. Deliha filminin devamı için kollarını sıvayan Gupse Özay, filmindeki forma kavuşmak adına kilo aldı

Gupse’nin Deliha göbeği ortaya çıktı
Deliha filminin devamı için kollarını sıvayan Gupse Özay, filmindeki forma kavuşmak adına kilo aldı.

Oyuncu Barış Arduç’la evlilik yolunda ilerleyen bir ilişki sürdüren Gupse Özay, iş hayatında da başarılı işlere imza atıyor. Senaryosunu kaleme alıp başrolünde oynadığı filmlerle sektörde kalıcı olacağının mesajlarını veren Gupse Özay, şimdilerde onun geniş kitleler tarafından tanınmasını sağlayan Deliha filminin ikincisini çekmeye hazırlanıyor. Film için hazırlıklara başlayan Özay rolün hakkını verebilmek adına kilo da aldı. Sosyal medya hesabından yeni halinin fotoğrafını paylaşan Özay bu kareyi; “Benim canım Deliha göbeğim… Hey maşallah” notuyla paylaştı.

gupse-ic2Kısa bir süre öncesine kadar ilk filmdeki kilolarını atmaya çalışan ve bunda da başarılı olan Özay’ın yeniden kilo aldığını gören hayranları bir yandan işine böylesine bağlı olduğu için Gupse’yi tebrik ederken bir yandan da bu kadar hızlı kilo alıp vermenin yaratacağı sağlık sorunlarına gönderme yaptı.

Kaynak; Sözcü

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here