Ozan Çolakoğlu’yla birlikte olan şarkıcı, “Düğün ne zaman?” sorusuna, “Evlenme teklifi geldi ama şu an düğün yok” yanıtını verdi.

Gülşen yine Gülşen! Yılbaşı gecesi sahne alan Gülşen yürek hoplattı!

Gülşen, yılbaşı programı kapsamında sahne aldığı Wow Otel’deki performansı ile göz doldurdu. Giydiği süper mini elbise ile frikik üzerine frikik veren Gülşen, yine yürek hoplattı!

Şarkıcı Gülşen yılbaşı gecesinde giydiği Hakan Yıldırım imzalı süper mini elbise ile göz doldurdu. Sahne öncesi gelen Ozan Çolakoğlu ile evlilik sorusuna, “Bu gün öyle bir haberi ben de okudum ama şuan öyle bir şey yok, parmağımda yüzük var bu yüzüğü tektaş olarak yazmışlar. Arkadaşlarımız evet bu da tek taş ama bildiğiniz anlamda tek taş değil, Ozan beyden bana evlilik teklifi gelmesine geldi ama şuan düğün var diyemem. teklif her zaman geçerli ama” dedi.

Saatler 23:59 ‘u gösterdiğinde sahnede olan ünlü şarkıcı, misafirlerle birlikte “Bangır Bangır” şarkısını seslendirerek 2016 yılına merhaba dedi.

Giydiği süper mini elbiseyle performans sergileyen gülşen, sahne sırasında da frikik üzerine frikik verirken her zaman olduğu gibi yine yürek hoplattı.

Gülşen giydiği kıyafetle ilgili ise, “giydiğim kıyafetlerim’de her zaman iddialıyım Bu şarkılarımda’da böyle oldu 2015’de zirvedeydim 2016’da da zirve’de yine ben olaçağım” dedi.

Yeni yıl için Wow Otel’de sahne alan Gülşen Hakan Yıldırım imzası elbisesi ile göz doldururken saatler on ikiyi gösterdiğinde 2016’ya giriş mutluluğunu salonu dolduran 2500 kişiyle birlikte hep bir ağızdan Bangır Bangır şarkısını söyleyerek yaşadı.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here