Deniz Akkaya’dan Adriana Lima Aşkı Yorumu. Akkaya;”Ne Adriana Lima’yı bu kadar göğe çıkarıp ne de Metin Hara’yı bu kadar yere gömmeye gerek var. Aşk bu,”

‘Adriana Lima milli yengemizdi, birisine konacağı belliydi’
Deniz Akkaya, Türkiye’nin ilk YouTube yarışmasını yapıyor. İsmi ‘Deniz Akkaya ile Model’ olan yarışma, Türk moda dünyasına yeni yüzler kazandırmayı amaçlıyor. Programda Deniz Akkaya önderliğindeki koreografi ve fotograf ekibi, model adaylarını eğitecek ve bunun neticesinde o haftanın birincisini seçecek.

Her hafta üç ismin yarışacağı ‘Deniz Akkaya ile Model’ programında, haftanın birincileri ayın birincisi olmak için yarışacak. Eski model, yılların verdiği podyum deneyimini Yarışmacılara aktaracak ve onlara modelliğin kapılarını aralayacak. Ay birincileri sezon birincisi olmak için yarışacak ve yarışmanı galibi ünlü bir markanın defilesinde podyuma çıkma ve Moda dünyasına adım atma şansını yakalayacak.

Tanıtım çekimi öncesi basın mensuplarının karşısına geçen Deniz Akkaya, soruları cevapladı. Önümüzdeki günlerde 40 yaşına girecek olan Akkaya, güzelliğinin ve fit vücudunun sırrını, “Öncelikle spor şart. Pozitif düşünce çok önemli ve küçük tıbbı müdahaleler de yaptırıyorum” sözleriyle açıkladı.

“AŞK BU, OLABİLİR”

Metin Hara ile Adriana Lima aşkı için de konuşan sunucu, “Bu konuya daha çok milliyetçi şekilde bakıyorum. Ne Adriana Lima’yı bu kadar göğe çıkarıp ne de Metin Hara’yı bu kadar yere gömmeye gerek var. Aşk bu, olabilir. Kimsenin iç dünyasında yaşadığını bilemezsiniz. O kadının konumundaki birisi belki de artık huzur ve şefkat arıyordur. Adriana Lima’nın daha önce Türk isimlerle de adı anıldı. Metin’le yakıştıramayanları da ben yakıştıramıyorum. Reklam falan değil bence, komplo teorisine gerek yok. Adriana milli yengemizdi, birisine konacağı belliydi. ” ifadelerini kullandı.

Kaynak; Milliyet

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here