Barış Arduç’un Hastalığı Gizlendi mi? Ünlü oyuncunun verem nedeniyle hastaneye yattığı doğru mu?  Barış Arduç hastalığı tamamen atlattı mı?

Yeniyüzyılın haberine göre;Dizinin reytinglerinin düşmemesi için Kiralık Aşk’ın yıldızı Barış Arduç’un gerçek hastalığının gizlendiği iddia etti.

Barış Arduç, Sevgilisi Gupse Özay’la birlikte oynadığı ‘Deliha’ dizisiyle adını duyurdu. Barış Arduç, ‘Kiralık Aşk’ dizisiyle ekran fenomeni haline geldi.

Milyonlarca genç kız hayranı olan Arduç, Kenan İmizalıoğlu ve Kıvanç Tatlıtuğ’a rakip gösteriliyor.

Dizide Elçin Sangu’yla kemara karşısına geçen Arduç, bir ay hastalığı sebebiyle dizinin setine gelemedi. Hastanede karantinaya alınan yakışıklı oyuncunun zatürre olduğu açıklandı.

 

1987 İsviçre doğumlu olan Barış Arduç’un hastalığının zatüre olmadığı vereme yakalandığı ortaya çıktı.

Çocuklukta olunması gereken verem aşısı ailesi tarafından yaptırılmayan Arduç’un uzun saatler beklediği set ortamında vereme yakalandığı ve bu yüzden apar topar hastaneye kaldırıldığı öğrenildi.

Gerekli tıbbi müdahaleler yapılan oyuncu, birkaç hafta daha dinlendikten sonra sete geri döndü. Yapım firmasının, dizinin izlenme oranlarının düşmemesi için oyuncunun gerçek hastalığını gizlediği iddia edildi.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here